Süryani Büyüsü Nedir

0
298

Süryani Büyüsü Nedir

Süryani büyüleri, soyları antik çağlara kadar uzanan süryani kabilelerinin şamanları tarafından türetilmiştir. Bu işlemlerin tam anlamı ile ortaya çıkışı yüzlerce yıl sürmüştür. Süryani büyüsü nedir sorusunun köklerine kadar inenler öğrenecek ki büyü ilk türetildiğinde günümüzdeki kadar kuvvetli değildi.

Uzun yıllar boyu süryani metotları üzerine çalışmalar sürdüren antik süryani şamanlar; sonunda büyüyü en iyi haline getirebilmişlerdir. O zamandan bu yana orijinal metoduna sadık kalınan büyü işlemlerine hiçbir medyum bir ekleme veya yenilik yapamamıştır. Büyünün antik metotları o kadar kuvvetlidir ki günümüzde bile en kuvvetli büyüler arasında yer alır.

Süryani Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır

Süryani büyüsü hakkında internette çok fazla yanlış bilgi mevcuttur. Bu yanlış bilgilerden ilki büyünün yapılış amacıyla alakalıdır. Büyülü ilimlere dair bilgi sağlayan pek çok platformda büyünün tek bir niyetle yapıldığından bahsedilmektedir. En sık tercih edilen büyü işlemlerinin etkileri sanki süryani büyüsünün etkisiymiş gibi bilinçsizce anlatılmaktadır. Ancak süryani büyüsü ne aşk, ne bağlama, ne de ayırma etkileri ile sınırlı bir büyüdür.

Bu işlemlere süryani büyüsünden öte süryani metotları denmesi daha yerinde olacaktır. Çünkü süryani metotları ile her niyete yönelik büyü yapmak mümkündür. Yapılan işlemlerin adlandırılması ise daha farklı olur. Mesela aşk için süryani büyüsü veya süryani büyüsüyle bağlama işlemi gibi isimlendirilebilir.

Süryani Büyüsünün Sonuçları Nasıl Olur

Usulünce yapılan süryani büyüsü işlemleri normal büyülerden kat kat daha kuvvetli olacaktır. Normal bir aşk büyüsü genellikle 3 ile 9 hafta içinde bir kişiyi bir başkasına aşık edebilir. Büyünün etkileri ise kalıcı olmama ihtimaline sahip olduğu gibi yeterince kuvvetli de olmayabilir.

Ancak süryani metotları ile yapılan bir aşk büyüsü çok daha kısa sürede tutacak ve gerçek, kalıcı bir aşk sağlayacaktır. Süryani büyüsü nedir diyenler umarız aradığı yanıtlara ulaşmışlardır. Süryani büyüsünün gizemlerini ve sırlarını öğrenmek için sitemizdeki diğer paylaşımlara da göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here