Büyü Bozmak İçin Yapılması Gerekenler

0
38

Büyü Bozmak İçin Yapılması Gerekenler

Büyü bozmak için yapılması gerekenler nelerdir gibi sorular, son zamanlarda insanların yanıtını aradığı sorulardan biridir. Özellikle internet üzerinden medyumlar ile iletişime geçmek mümkün olduğundan bu yana insanlar büyü yaptırma veya bozdurma işlemlerine daha da kolay erişebilmektedirler. Büyü kavramı insanların varoluşundan beridir vardır. Bazı kişiler büyülere inanmama konusunda konuşabilirler. Fakat büyülere maruz kalan çok fazla kişi vardır. Bu kişilerde büyülerden kurtulma konusunda yardıma ihtiyaç duyarlar.

Bu yardımı ancak doğru kişilerden almak gerekir. Büyü konusuna hâkim olanlar, sabun büyüsü ya da diğer bağlama büyüleriyle insanların kanına girmeye çalışabilir. Bu kişiler cinler ile irtibat kurarak o kişi hakkında bilgi verir. Bunların olmaması için doğru kişiler araştırılmalıdır. Büyülerin bozulabilmesi için, ilk olarak hangi büyünün yapıldığına karar verilmesi gerekir. Çok fazla büyü çeşidi vardır ve hepsinin farklı şekillerde bozulması gerekir. Kolay büyü bozma yöntemlerinin fayda etmediği büyüler için daha fazla tecrübeye ihtiyaç duyulabilir.

Büyüler Bozulurken Edilmesi Gereken Dualar

Bir kişi üzerindeki büyünün ne olduğuna karar verilmesi aşaması çok önemlidir. Ancak bu şekilde büyüleri bozabilmek mümkündür. En tehlikeli büyüler bile, sure ve dualar yardımıyla bozulabilir. Büyülerin bozulması aşamasında okunması gereken sure ya da dualar şunlardır;

  • Fatiha suresi
  • Ali İmran suresinden bölümler
  • Bakara suresinden bölümler
  • Enam suresi
  • Tevbe suresi gibi sureler okunabilir.

Bunun dışında büyüden korunmak isteyenler mutlaka Felak, Nas surelerini de okuyabilirler. Bu şekilde kendilerini büyülerden ve onların etkilerinden koruyabilirler. Büyü bozan dualar maneviyatı güçlü hocalar tarafından okunmak durumundadır.

Kara Büyüler Bozulabilir Mi?

İnsanların düşüncelerine göre kara büyüler, bozulamaz olarak nitelendirilebilir. Fakat hangi büyü olursa olsun hepsi Allah izin verdikçe bozulabilir. Buna kara büyüler dâhildir. Sadece bazı büyüleri bozmak biraz daha fazla sabır gerektirir. Sabırsız olan kişilerin büyüleri bozabilmesi mümkün değildir. Bu da o kişilerin büyüden kurtulamamasına neden olur. Kara büyüler, insanların başına gelebilecek en kötü durumlardandır.

Kara büyüden dolayı aklını yitiren ya da ruh sağlığı bozulan çok fazla kişi vardır. Fakat bundan kurtulabilmek mümkündür. Kara büyülerin bozulabilmesi için, en çok hangi metot tercih ediliyorsa o şekilde ilerlemek gerekir. Yapması ve bozması zor olan bu büyülerin, bilgili kişilere bırakılması gerekir. Bu büyülerin hedefinde insanlara zarar vermek vardır. Büyü bozulmadığı sürece, zararları insanlara tesir etmeye devam eder.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here