Süryani Büyüsü Etkileri

1
2839

Süryani Büyüsü Etkileri

Süryani büyüleri, tarihin çok eski çağlarından bu yana yapılmakta olan büyülerdir. İlk kez antik süryani kabilelerindeki şamanlar tarafından türetilen süryani büyülerinin tamamlanması yüz yılı aşkın bir vakit almıştır. Fakat bu kadar büyük özenler ile tamamlanan büyü, gelmiş geçmiş en kuvvetli büyülerden biri olmasını da buna borçludur. Süryani büyüsü etkileri denildiğinde insanlar var olan en kuvvetli büyülerden birinin etkilerini düşünürler.

Süryani büyülerinin kuvvetli etkileri olması nedeniyle normal büyülerden çok daha sık tercih edildiği düşünülür. Fakat süryani büyüleri o kadar sık yaptırılan büyüler değillerdir. Bunun sebebi ise her medyumun süryani büyülerinin layığı ile yapamıyor oluşudur.

Süryani Büyüsü Ne İçin Yapılır

Süryani büyülerinin birçok amaç ile yapılması mümkündür. Ayırma, aşık etme, bağlama, soğutma, bereket açma, huzur verme, kısmet açma, kısmet kapama, zarar verme ve bu gibi birçok niyetle süryani büyüsü yapılabilir. Bu saydıklarımız sadece birkaç örnektir ve süryani büyüsü yapılış amaçları saydıklarımız ile sınırlı değildir.

Süryani büyülerinin farkı ise, aynı niyetle yapılan normal büyülerden çok daha etkili sonuçlar sağlayabiliyor olmalarıdır. Bir örnek ile bu durumu açıklamak gerekir ise ayırma niyeti ile yapılan süryani büyülerini ve ayırma niyeti ile yapılan normal büyüleri kıyaslayabiliriz. Süryani büyüsünün ayırma etkileri çok daha kısa sürede istenilen sonucu verecektir. Aynı zamanda normal büyüden daha kötü bir ayrılığa sebep olarak bir çiftin arasını temelli olarak bozacaktır.

Süryani Büyüsü Yapan Medyumlar

Anlayacağınız üzere süryani büyüsü etkileri normal büyülerden kat ve kat daha kuvvetlidir. Bu işlemlerin kuvvetli etkileri olduğu kadar meşakkatli ritüelleri vardır. Bu sebepten ötürü her medyum süryani büyülerinin ritüellerini layığı ile tamamlayamaz. Eğer süryani büyüsü yaptırmak istiyorsanız bunun için doğru medyum hocayı bulmalısınız.

Günümüzde süryani büyülerini layığı ile uygulayabilen tek tük birkaç medyum hoca kalmıştır. Onlara ulaşmak da tahmin edeceğiniz üzere epey zordur. Bu nedenle sizlere önerimiz medyum arayışınızı sağlam araştırmalar ile sürdürmeniz olacaktır. Araştırmalarınız sırasında sitemizdeki bilgilerden ve tavsiyelerden de istediğiniz gibi, gönül rahatlığıyla yararlanabileceğinizi unutmamanızı isteriz.

1 YORUM

  1. Hayırlı geceler herkese daha önce süryani büyüsü yaptırmış olanlar varsa bu büyünün gerçekten söylendiği gibi etkili olup olmadığını söyleyebilirmi lütfen? bende yaptırmak istiyorum ama kandırılmaktan korkuyorum gerçekten tutuyorsa ve böyle etki ediyorsa yaptırcam bilen veya yaptıran yazabilirmii

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here