Cin Tırnağı Büyüsü Nedir

0
1551

Cin Tırnağı Büyüsü Nedir

Cin tırnağı büyüsü nedir diyenler, bu işlemin tırnak büyüleri içerisinde en etkili olanlardan biri olduğunu bilmelidirler. Bu büyülerin mutlaka bu alanda bilgili ve profesyonel medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Büyü yapılacak olan kişiye ait farklı eşyalar ya da vücut kalıntıları ile yapılan bu büyü türünde şeytani emellerine ulaşmak amaçlanabilmektedir.

Ancak daha iyi etkiler ve sonuçlar elde etmek isteyen kişiler tarafından da yapılabilecek büyüler arasında yer almaktadır. İşin uzmanı ile yapılmadığında büyü yaptıran kişi büyük bir hüsrana uğrayabilmektedir. Çünkü yapılması hem zor hem de etki etmesi uğraştıracak olan büyü türleri arasında yer almaktadır.

Cin Tırnağı Büyüsü Neden Yapılır?

Cin tırnağı büyüsü genellikle bir kişiyi kendinize bağlamak için yapabileceğiniz büyü çeşitleri arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda size musallat olan veya sizi rahatsız eden bir kişiyi sizden uzaklaştırmak ve soğutmak amacıyla da yapılabilmektedir. Bu büyülere başvurulurken mutlaka farklı yolları da deneyebilirsiniz.

Örneğin soğutma büyüleri için Latin büyüsü ya da Safran büyüsü gibi farklı büyü çeşitlerinden yararlanabilmektedir. Bağlama büyüleri için tercih edilebilecekler içerisinde ise uzaktan bağlama büyüsü ya da kurşun büyüsü yapılabilmektedir. Ancak bu tarz büyülerin yapılması karşı tarafın iradesi üzerinde hâkimiyet kuracağınız için çok hoş karşılanmamaktadır.

Cin Tırnağı Büyüsünün Etkileri

Aynı zamanda birçok kara büyü niteliğindeki büyüğünün çok ciddi tehlikeleri ve sonuçları olduğunu da bilmeniz gerekmektedir. Cin tırnağı büyüsü gibi zordur ve amatör kişiler tarafından yapılamayan büyüler arasındadır. Bu tarz büyüleri ilim sahibi medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Ancak medyumlar genel olarak iyi hizmet verdikleri için kötü sonuçlar doğurabilecek bir büyü yapmaya yanaşmaya bilirler.

Cin tırnağı büyüsü ne zaman etki eder sorusuna verilebilecek an kesin yanıt genel olarak 15 ile 21 gün arasında değişmektedir. Aynı zamanda soğutma amacıyla yapılmışsa 30 gün de bulabilmektedir. Büyülerin etki suresini etkileyen en önemli faktör manevi enerjinin yoğunluğudur. Yani büyü yapan kişi ne kadar manevi anlamda güçlü ise tesir süresi de o kadar kısa olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here