Süryani Büyüsü

0
191

Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü, kökeni antik çağlarda dahi yaşamış olan süryanilere dayanan oldukça kuvvetli bir büyüdür. Ancak bu işlem pek çok kişi tarafından yanlış bilinir. İsmi nedeniyle kendi başına bir büyü olduğu zannedilmektedir. Fakat böyle bir yanılgıya düşmemek gerekir. Çünkü bu işlem kendi başına bir büyü değildir.

Süryani büyü yapma yöntemleri olarak adlandırılması daha doğru olacaktır. Çünkü bu işlemler belirli niyetlere yönelik uygulanan birden fazla büyüyü kapsamaktadır. Örneğin süryani yöntemler ile aşık etme işlemi veya bağlama niyetli süryani işlemi gibi büyüler yapılabilir. Ancak sadece süryani işlemi diye bir büyü ritüeli yoktur.

Süryani Kökenli Büyü

Büyünün tek bir niyete yönelik yapıldığını söyleyen çok fazla sayfa vardır. Bu sayfaların her biri amatörlerdir ve büyülü ilimlere dair yeterli bilgi dağarcığına sahip değillerdir. Süryani işleminin tek bir niyetle yapımına dair bilgileri vardır ve gerisinden bir haberlerdir. Süryani işlemleri ve büyüleri hakkında bilgi edinmek isteyenler kesinlikle o sayfaları tercih etmemelidir. Aksi takdirde yanlışlara ve bilgi kirliliklerine maruz kalınacaktır.

Büyünün yapımı ile belirli niyetlere yönelik uygulamalar daha kuvvetli olacak biçimde gerçekleştirilebilir. Mesela normal aşk büyüsü ele alınır ise; süryani metotları ile yapılan aşk işlemi normalinden kat ve kat daha kuvvetli olacaktır. Süryani yöntemlerine göre yapılan büyünün hem etkileri daha güçlü olacak hem de tutması daha kısa sürecektir.

Süryanilerin Büyü Metotları

Antik çağlarda yaşamış süryani şamanlar bu metotları türetmek için yüzyıllar harcamışlardır. Ortaya çıkan sonuç ise binlerce yıldır daha kuvvetlisine rastlanamayan büyü metotları olmuştur.

Süryani yazıtlarına uygun yapılan büyünün kuvvetine yakın sayılı büyü metodu bulunmaktadır. Bu derece etkili büyüler ile istediğiniz sonuçları göz açıp kapayıncaya kadar elde edebilirsiniz. Günümüzde çok az sayıda medyumun hakkıyla gerçekleştirebildiği işlemleri yaptırmak isteyenler, medyum seçimlerinde özenli olmalıdırlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here