Süryani Büyüsü Ne İçin Yapılır

0
334

Süryani Büyüsü Ne İçin Yapılır

İlk kez antik süryani şamanlar tarafından yapılan süryani büyüsü, eskiden günümüzde olduğu kadar kuvvetli değildi. Türetilmesinden yüzlerce yıl sonra kuvvetli etkileri olan haline gelmiştir. Süryani büyüsü ne için yapılır sorusu ise bundan bile daha büyük bir merak konusudur. Çünkü büyünün ne niyetle yapıldığı pek çok büyü platformu tarafından dahi yanlış bilinmektedir.

Herhangi bir bilgi kirliliğine maruz kalınmaması için bu amatör platformlardan uzak durulması önerilir. Eğer süryani büyüsünün sadece aşık etme veya sadece bağlama niyetleri ile yapıldığını söyleyen sitelere itimat edilmemelidir. Çünkü süryani büyüsünün yapım şekline bağlı olarak farklı amaçlar ile kullanılması mümkündür.

Süryani Büyüsü İçin Kime Gidilmeli

Süryani büyüsünün birden fazla niyete hizmet edebileceğini söylemiştik. Yani süryani büyüsü ile aşık etme işlemi yapılabileceği gibi ayırma niyetleri için de süryani büyüsüne başvurulabilir. Aynı zamanda bereket, kısmet açma, bağlama, soğutma, huzursuzluk verme, musallat etme ve daha fazla amaç için de süryani büyüsü metotlarından faydalanılabilir.

Peki tüm bu işlemler için uygulanabilen süryani büyüsünü kimler yapabilir. Büyünün sadece süryani medyumlar tarafından yapılabildiğine dair bilgiler yanlıştır. Ancak süryani büyüsünü yapabilecek medyumların büyülü ilimlerde çok ciddi tecrübe ve bilgi birikimlerine sahip olması şarttır. Yaptıracağınız büyünün tutması için usta bir medyum hoca ile iletişim kurmanızı öneririz.

Süryani Büyüsü Etkileri Nelerdir

Birçok amaca yönelik başvurulabilen süryani metotları doğru kullanılır ise inanılmaz sonuçlar verecektir. Büyünün sonuçları yapım niyetine dair diğer büyülerden kat ve kat daha kuvvetli olacaktır.

Antik süryani şamanların geliştirdiği bu işlemler günümüzde bile en kuvvetli büyüler arasında yer almaktadır. Büyüyü yaptıranlar beklediklerinden bile daha iyi sonuçlar aldıklarını dile getirmekteler. Umarız siz de süryani büyüsü ne için yapılır yazımız ile kafanızdaki sorulardan kurtulmuş ve büyüyü yaptırma yolunda önünüzdeki engelleri aşabilmişsinizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here