Kısmet Açma Büyüsü

1
584

Kısmet Açma Büyüsü

Bir insanın kısmetinin kapanması, onun hayatının aşkına kavuşmasına engel olacaktır. Kapalı kısmet sebebiyle ruh eşi yanı başında olsa bile onunla karşılaşamayan bir sürü insan vardır. Kısmet açma büyüsü bu durumlara müdahale etmek ve kapalı kısmeti açmak için yapılabilecek en etkili işlemdir.

Kısmeti kapalı kişiler, hayatlarını değiştirecek anları bile kaçırıyor olabilirler. Gerçek kısmeti ile kavuşması ertelenen insanların hayatlarını birleştirecekleri kişi ile yaşayabilecekleri anlar da ertelenmektedir. Bu sebeple hiç kimse kısmetinin kapalı kalmasını istemez. Kısmet açmak için uygulanan büyülerin sıkça tercih ediliyor olmasının nedeni de budur. Çünkü birinin kısmeti sadece büyü yoluyla değil, başka sebeplerle de kapanabilmektedir.

Kısmeti Kapanan Kişi Ne Yapmalı

Kısmeti kapanan kişiler doğru adımları atarak kısmetlerini tekrar açabilirler. Fakat bunun için atılacak ilk adım kısmetin neden kapandığını tespit etmektir. Kısmet, nazar ile kapanabilecek bir şeydir. Eğer nazar değdiyse kısmetiniz kapanabilir. Kısmetin kapanmasının bir diğer nedeni ise kötü enerjilere maruz kalmaktır. Kötü enerjiler, insanların kötü duygularının birikmesi ile oluşabileceği gibi, büyü kalıntılarından da bulaşabilir.

Daha önce büyü yapılmış bir ortamda bulunan veya büyü yapılmış birisi ile görüşen kişiler, kötü enerjilere maruz kalabilir. Bu durumlarda kısmet açma büyüsü yerine kötü enerjiden arındırma işlemi yapılmalıdır. Arındırma işlemi için kişi kurutulmuş adaçayını yakmalı ve 3 kere Ayetel Kürsi okurken adaçaylarını tütsü misali etrafında gezdirmelidir.

Kapalı Kısmet Nasıl Açılır

Yukarıda anlattığımız uygulama ile kötü enerjileri temizlemek mümkündür. Fakat kısmeti büyü sebebiyle kapanmış kişiler için bu işlem yeterli olmayacaktır. Kötü niyetli kişilerin yaptırdığı kısmet kapama büyüsüne maruz kalanlar, kısmetlerini açtırmak için büyü bozma ritüeli yaptırmalıdırlar. Öncelikle üzerinizde kısmet kapama büyüsü olduğuna dair şüphelerinizi doğrulamalısınız.

Bunun için medyum bakımı yaptırarak büyüyü tespit ettirebilirsiniz. Büyünün tespiti yapıldıktan sonra büyü bozum ritüeline başlanabilir. Büyü bozum ritüeli uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır. Büyü bozulduktan sonra kişinin kapalı kısmeti normale dönecektir. Fakat normal hali açık bir kısmet demek değildir. Eğer kısmetinize bir an önce kavuşmak istiyorsanız ek olarak kısmet açma niyetli büyü yaptırmanız da gerekecektir.

1 YORUM

  1. Merhabalar bende aynı sorundan şikayetçiyim kısmetime bir türlü kavuşamıyorum. Ya birisi kısmet kapatma büyüsü yaptırdı bana ya da nazar değdi bilmiyorum ama bu sorunu çözmek istiyorum. Bu yazdığınız işlemi deneyeceğim ama bir yan etkisi var mıdır? herhangi bir kötü etki ile karşılaşmak istemem ona göre yapıcam yani. Yoksa uzman bir hocaya işlem yaptırmam daha mı etkili olur öyle bir durumda önerebileceğiniz hocalar varsa bilmek isterim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here