Eşler Arasında Muhabbet Büyüsü

0
298

Eşler Arasında Muhabbet Büyüsü

Uzun süre bir ilişki sürdüren çiftlerin aralarına soğukluk girmesi, birbirlerinden sıkılması sık rastlanan bir problemdir. Genellikle taraflardan birinde görülen bu sorun ilgisizlik ile başlar ve sadakatsizliğe kadar uzanabilir. Eşler arasında muhabbet büyüsü ise bu problemlerin kökünü kurutmak için uygulanır.

Yapılan büyü ile birlikte eşler arasındaki sorunlar sona ereceği gibi, çiftin birbirine olan ilgisi, alakası ve samimiyeti artacaktır. Muhabbet arttırma niyeti ile yapılan büyünün eşler arasındaki iletişimi ve sohbeti arttırdığı düşünülmemelidir. Buradaki muhabbetten kastedilen, çiftlerin sıcak muhabbeti, birbirlerine olan alakaları ve samimiyetleridir.

Eşlerin Muhabbeti Nasıl Arttırılır

Büyünün yapılması ile birlikte ortaya çıkacak birden fazla tesir olacaktır. Yapılan büyü ritüeli direkt olarak sonuç veremez. Büyülerin istenilen sonuçları verebilmesi için sabırlı bir şekilde gerekli süre boyunca beklenmelidir. Bu süreçte büyünün etkileri istenilen sonuçları verecek görevlerini yaparlar.

Eşlerin muhabbetini arttırmak için uygulanan işlem beş ile 11 hafta arasında sonuç vermektedir. Ancak bu sürenin kısalmasını sağlayan belirli etkenler vardır. Eğer büyü ritüeli, büyülü ilimlerde ileri seviye ustalıklara erişmiş medyum hocalar tarafından yapılır ise; büyü daha kısa sürede tutacaktır. Büyünün etkilerinden alınacak sonuçların kuvveti de büyüyü yapan medyumun ustalığına ve kabiliyetlerine bağlı olarak artacaktır.

Muhabbet Büyüsünün Etkileri

Eğer ki muhabbet için uygulanan işlem yeterli niteliklere sahip olmayan bir medyum tarafından yapılır ise, büyünün başarılı sonuç vermesi beklenmemelidir. Çünkü büyü işlemi sadece doğru medyumların elinden özenle yapıldığı zaman beklentileri karşılayacak tesirlere sahip olacaktır.

Eşler arasında muhabbet büyüsü, eşlerin birbirine olan sadakatini de arttıran etkilere sahiptir. Büyünün yapılması ile gözü dışarıda olan kişi eşinden başkasını beğenmez hale gelecektir. Bu etkiler aracılığı ile ilişkiyi yıpratan her şey sona erecek, çiftin birlikteliğine huzur ve mutluluk gelecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here